Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lift. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lift. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 10 kwietnia 2014

Wielkanocny lift

 Witam Was serdecznie! Ten post miał wyglądać nieco inaczej, ale już trzeci raz go piszę, bo blogger robi mi jakieś psikusy, które jednak mało mnie śmieszą :(
Nic to... mam nadzieję, że tym razem się uda...;)
***
Skusiłam się na zrobienie liftu pracy Art Magdy na wyzwanie u scrapgangsterek.
Nie było to łatwe zadanie... Męczyłam się strasznie i nie do końca jestem zadowolona z efektów... Wiadomo - daleko mu do oryginału ;))))
Jaja z pistacjowych skorupek podpatrzyłam u Evi, ale moje nie są tak cudnie pochlapane...
Oceńcie sami:

***
Udało się ;)))
Buziaki!

poniedziałek, 29 lipca 2013

Na bogato

Lift pracy Oliwiaen. Niestety nie zdążyłam zgłosić go na wyzwanie w scrapgangu :(
Ostatnio tak mam... Raczej robię coś dla przyjemności, a terminy kompletnie mi się rozjeżdżają.
 Żółty kwiatek zrobiony własnoręcznie i nareszcie znalazłam zastosowanie dla pomarańczowych kulek, otrzymanych od Madlenii. Całość troszkę paćnięta gesso i żółtym tuszem. Papiery od UHK Gallery.



Dziękuję za komentarze!