czwartek, 2 stycznia 2014

Pierwszy

Witajcie Kochani w 2014 roku!!!
 Ten post powinien był pojawić się wczoraj, ale w każdy wolny od pracy dzień dominują dzieci i żal mi tych chwil, których nie spędzam z nimi... Właśnie to rozdarcie pomiędzy pracą zawodową a rodziną najbardziej kojarzy mi się z minionym 2013 rokiem. Trzeba było wrócić do pracy po około rocznej przerwie i bałam się ogromnie, czy dam radę wszystko ogarnąć. Okazało się, że było łatwiej, niż kilka lat temu, gdy wracałam po urodzeniu starszego syna :) Generalnie rok 2013 był dla mnie łaskawy i niczym nieprzyjemnym mnie zaskakiwał. Cieszyłam się każdym dniem, było kilka ślubów i miałam okazję zobaczyć się z moim bratem, który zawitał do kraju po 10 latach nieobecności!!! :))))
Kochani życzę Wam (i sobie również) aby w 2014 roku radości było zdecydowanie więcej niż smutku oraz aby nie brakło Wam sił i odwagi w dążeniu do celu.
Pozdrawiam!!!
***

Oczywiście nie może zabraknąć jakiegoś mojego "wytworu";)
Dziś kartka, która powstała na "sylwestrowe urodziny". Zainspirowałam się kartką świąteczną, otrzymaną od Madlenii i postanowiłam wykorzystać jedną z grafik zalegających w moim pudle... Do tego obszycia "zgapione" również od tej kreatywnej osóbki :), wyczekane papiery: Baski Wieczór oraz nowy wykrojnik (prezent od mojego męża).

Miłego dnia :)

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za przepiękne życzenia :* Nie napiszę tak samo pięknych, dlatego krótko: spełnienia marzeń i uśmiechu każdego dnia 2014 roku :) Kartka przepiękna, uwielbiam taki retro klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Asiu, życzę Tobie i całej Twojej rodzinie Szczęśliwego Nowego Roku!!! Karteczka jak zawsze piękna :*

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego w Nowym Roku a kartka w fajnym klimacie i te pudrowo-brudne róże cudo

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza karteczka niesamowicie klimatyczna :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna , słodka karteczka. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń